Skambinkite
Rašykite
Apžiūrėkite Vilniuje
Apie mus ir Lagaminus

Parduotuvės kontaktus Vilniuje rasite čia --> https://www.elagaminai.lt/kontaktai-elagaminai

Apie mus

Elagaminai.lt yra MB "Bagažas" elektroninė parduotuvė, kurioje rasite platų lagaminų ir bagažo kelionėms pasirinkimą.  Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir garantijas.

Kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti Jums tai, kas paverčia gyvenimą lengvesniu ir patogesniu. Mes visuomet padėsime išsirinkti geriausią, jūsų laiką bei pinigus taupantį lagaminą.

Sėkmingia šioje sferoje dirbdami nuo 2013 metų, kuo toliau tik dar labiau džiaugiamės ir didžiojamės matydami Jūsų šypsenas, skaičiuodami Jūsų sutaupytą laiką ir švęsdami mažas ir dideles pergales Jūsų namuose ir kelionėse. Bendraudami su žmonėmis praleidome tūkstančius valandų. Per tą laiką tvirtai įsitikinome, jog mūsų siūlomi lagaminai puikiai tarnauja ir palengvina jūsų keliones. Vertiname kokybę, operatyvumą ir gerą kainą, todėl tą patį siūlome ir jums. 

Užsakius lagaminą dažniausiai jį galima atsiimti Vilniuje jau tą pačią darbo dieną. Taip pat pristatome visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas.  Parduotuvės darbo metu jums visada pasiruošę padėti profesionalūs ir patyrę konsultantai.

Visiems lagaminams suteikiama 2 metų garantija.

Galimi apmokėjimo būdai: grynaisiais parduotuvėje arba kurjerio pristatymo metu (nemokamai), bankiniu pavedimu arba įsigyti lagaminą išsimokėtinai pasinaudojus SB Lizingu.

Mūsų kredo – „Skirta Jums, taip lengva ir kokybiška“.

Ačiū, kad aplankėte mūsų parduotuvę. Visada prašome kreiptis net ir kilus menkiausiems klausimams. Tikrai su malonumu padėsime rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Partneriai:

Warranty partner
SB Lizingas partner
Venipak partneriai

Taip pat visada galite kreiptis jei ieškote buitinės technikos ar dovanų. Turime daugiau nei 10 specializuotų įvairiausių sričių parduotuvių ( fotoepliatoriai , Thomas dulkių siurbliai, Beurer kūno masažuokliai, Braun Barzdaskutės ir daugelis kitų), todėl visada pasistengsime padėti rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kokybišką sprendimą.