Skambinkite
Rašykite
Apžiūrėkite Vilniuje
>Lipdukai lagaminams

Lipdukai lagaminams

Lipdukai lagaminams leidžia jums personalizuoti savo turimą lagaminą ir paversti jį labai asmeniniu ir išskirtiniu. Lengvai limpantys lipdukai patinka vaikams ir suaugusiems ir tai yra smagus užsiėmimas, Tačiau yra ir praktinė lagaminų lipdukų nauda. Visų pirma jūs daug lengviau atpažinsite apklijuotą lagaminą - ir jį bus daug lengviau rasti ar ...

Lipdukai lagaminams leidžia jums personalizuoti savo turimą lagaminą ir paversti jį labai asmeniniu ir išskirtiniu. Lengvai limpantys lipdukai patinka vaikams ir suaugusiems ir tai yra smagus užsiėmimas, Tačiau yra ir praktinė lagaminų lipdukų nauda. Visų pirma jūs daug lengviau atpažinsite apklijuotą lagaminą - ir jį bus daug lengviau rasti ar atskirti iš kitų. Taip pat lagaminams skirti lipdukai padeda paslėpti kosmetinius trūkumus.

Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

Universalūs lipdukų komplektai skirti lagaminams,...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
12,00 €
3,00 €
AKCIJA

Universalūs lipdukų komplektai skirti lagaminams,...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
8,00 €
4,00 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Lagaminų lipdukai vaikams ir suaugusiems - smagu ir praktiška, nes gera kaina

Kartais net neapsimoka rinktis vaikiško lagamino - nes vienu metu gali patikti vienaragiai, kitu metu žmogus voras ir tuomet kas kartą keisti lagaminą yra nepatogu. Tačiau įsigyti gerą lagaminą ir pakeisti lipdukus yra labai paprasta. Todėl jis galės tarnauti dešimtmečiais. 

Lipdukų rinkiniai lagaminams taip pat gali būti naudojami įvairiems dėklas, kompiuteriams, laptopams, gitaroms, motociklams ar kitiems daiktais papuošti.

Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele
Prekių apžiūra
Galite atvykti, apžiūrėti ir įsigyti Vilniaus parduotuvėje (J. Baltrušaičio g. 11)