Skambinkite
Rašykite
Apžiūrėkite Vilniuje
>Bagia lagaminai

Bagia lagaminai

Itin patraukliomis kainomis ir žaismingu dizainu pasižymintys lagaminai Bagia. Atstovaujame Bagia lagaminus Baltijos šalyse, todėl galime pasiūlyti itin platų spalvotų Bagia pasirinkimą. ABS plastiko ir polikarbonato lagaminai Bagia tai puikus pasirinkimas ieškantiems geros kainos. Labai populiarūs Bagia rankinio bagažo ir vaikiški lagaminai su ...

Itin patraukliomis kainomis ir žaismingu dizainu pasižymintys lagaminai Bagia. Atstovaujame Bagia lagaminus Baltijos šalyse, todėl galime pasiūlyti itin platų spalvotų Bagia pasirinkimą. ABS plastiko ir polikarbonato lagaminai Bagia tai puikus pasirinkimas ieškantiems geros kainos. Labai populiarūs Bagia rankinio bagažo ir vaikiški lagaminai su piešiniais.

Bagia lagaminus galima atvykti ir apžiūrėti Vilniaus parduotuvėje arba užsakius internetu – taip pat greitai pristatysime jums visoje Lietuvoje.

Rūšiuoti pagal:

 Nėra aktyvių prekių.

Bagia tai Lenkijos lagaminų gamintojas užsitarnavęs gerą vardą Europoje. Ypač populiarūs Didžiojoje Britanijoje, tačiau dabar jau galime pasiūlyti platų asortimentą ir Baltijos šalyse.

Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele
Prekių apžiūra
Galite atvykti, apžiūrėti ir įsigyti Vilniaus parduotuvėje (J. Baltrušaičio g. 11)