Skambinkite
Apžiūrėkite Vilniuje
>Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)
Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)
Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)
Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)
18,00 €
12,00 €
Sutaupote 6,00 €

Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)

1 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Žemėlapis su nutrinamu viršutiniu sluoksniu, tai originali dovana keliautojui, leidžianti įamžinti savo aplankytas šalis. Nutrinkite šalis, kur buvote. Pažymėkite artimiausių kelionių tikslus. Pažymėkite pasaulio vietas, kur sekasi jūsų verslui... Galimybių išties daug! Dar svarbiau, kad žemėlapis puikiai atrodo ir lengvai prigyja interjere, o juo naudotis sugeba visi (smagi pramoga mažam ir dideliam). Labai patogu dovanoti, nes žemėlapis yra estetiškai atrodančiame dėkle. Džiaukitės kelionėmis ir originaliai pažymėkite jas!

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Didelis nutrinamas pasaulio žemėlapis (82x59 cm)
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Dydis
82x59cm
Bagažo tipas
Kita
Komplekte rasite nutrinamą žemėlapį ir dėklą jam.                                 Žemėlapis atrodo solidžiai, todėl jį įrėminus galima papuošti darbo ar namų sienas. Tai detalus politinis žemėlapis, kuriame rasite valstybių sienas ir pagrindinius miestus. Apačioje taip pat atvaizduoti tokie įdomūs geografiniai dalykai, kaip : aukščiausi kalnai ir didžiausi ežerai. Žemėlapis būna 82x59 ir 42x30 cm pločio. Išsirinkite jums tinkamiausią. Dabar įsigyjant nutrinamus žemėlapius kartu su lagaminu yra taikomos papildomos nuolaidos.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2017-11-16
1 iš 5
1 5
Li

Perkant zemelapi buvo paprasyta, kad butu nesulamdytas ar brokuotas, bet deja toki ir gavau...plius be apsaugines tubeles...O uz grazinima dar turi ir pats susimoketi arba grazina tik kurjeriui isleista suma...esu labai nusivylusi sia parduotuve.